منو
سبد خرید

تزئینات جانبی

مدل: شلف دیواری کرال استند
شلف دیواری ام دی اف کرال استند یکی از تزئینات جانبی تلویزیون است که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده. شلف دیواری ام دی اف نقشی مانند طاقچه‌های قدیمی دارند و شما می توانید وسایل تزئینی و گلدان و کتاب و چیزهای دیگری از این دست را با ملاحظات وزنی بر روی آنها قرار دهید. بی شک منظره دکوراسیون منزل شما ب..
270,000 تومان
مدل: میز اسپیکردار بلوتوثی دکوراتیو مدل TS 321
میز اسپیکردار بلوتوثی دکوراتیو مدل TS 321 یکی از محصولاتی است که هم‌زمان با رشد و توسعه فناوری و نفوذ آن به عرصه صنایع دکوراسیون چوبی و مبلمان ساخته شده است و در واقع تلفیقی از فناوری و دکوراسیون برای تولید محصولی مشترک است.حتی اگر از کنار طراحی مدرن و زیبای میز مدل TS 321 هم عبور کنیم، از کنار ..
2,900,000 تومان
مدل: میز راک (های فای)
میز راک (های فای) کرال استند یک پیشنهاد خوب برای علاقه‌مندان موسیقی است که به دنبال یک میز خوب و استاندارد برای بهترین کیفیت پخش صدا هستند.اگر بخواهیم معنی های‌فای را به صورت خلاصه برای شما بیان کنیم، باید بگوییم به سیستم‌ صوتی که صدا را با وضوح و دقت بالایی پخش می‌کند، HiFi می‌گویند. در وا..
4,200,000 تومان
مدل: میز گرامافون
میز گرامافون کرال استند که در دسته تزئینات جانبی میز تلویزیون دسته بندی می شود، می تواند در کنار میز تلویزیون، زیبایی منزل شما را دو چندان کند. معمولا در صنعت دکوراسیون علاوه بر محصولات اصلی، محصولات دیگری هم به عنوان محصولات جانبی برای تزئین منزل تولید می شود که در کنار لوازم اصلی دکو..
1,560,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)