منو
سبد خرید

میز راک

میز راک یا میز های فای یکی از انواع میز است که برای قرار دادن دستگاه‌های پخش موسیقی (به منظور استفاده از تکنولوژی های فای)، بر روی آن استفاده می‌شود. به عبارت دیگر میز راک یک کاربرد تخصصی دارد و افرادی که موسیقی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

برای اینکه کاربرد میز راک یا میز های فای بهتر مشخص شود، بهتر است ابتدا با مفهوم تکنولوژی های فای آشنا شویم.

تکنولوژی های فای چیست؟

به دستگاه‌های پخش موسیقی که صدای موسیقی را با دقت و وضوح بالایی پخش می‌کنند، HIFI می گویند. این دستگاه‌ها نویز و به هم ریختگی امواج صوتی بسیار پایینی دارند و به همین دلیل از کیفیت صدای بسیار مطلوبی برخوردار هستند. 

اکنون که با مفهوم تکنولوژی HIFI آشنا شدیم، بدون تردید متوجه می‌شویم که دستگاه‌هایی که از این تکنولوژی برخوردارند، چقدر باارزش و گران قیمت هستند و نگهداری از آنها فوق العاده حائز اهمیت است. بنابراین باید وسایلی وجود داشته باشد که خیال مالکان این وسایل را  بابت نگهداری از آنها راحت کند. میز راک ( یا همان میز های فای) کرال استند دقیقا به همین منظور طراحی شده تا شما خریدار گرامی که قرار است این میز را خریداری کنید، بدون نگرانی دستگاه‌های پخش موسیقی را داخل آنها قرار دهید و از کیفیت صدای پخش شده نهایت لذت را ببرید.

با این کار هم آشفتگی و نابسامانی ناشی از بدون مکان بودن دستگاه‌هایتان را برطرف می کنید و با قرار دادن دستگاه‌ها در داخل قفسه‌های میز، نظم و ترتیب ایجاد می‌کنید. هم از منظره زیبای ایجاد شده لذت می‌برید. همچنین از دستگاه‌های پخش موسیقی‌تان محافظت و نگهداری می‌نمایید.

صنایع چوبی اسکندری با دریافت این نیاز، میز راک (میز های فای) کرال استند را طراحی نموده. این محصولات تولیدی توسط این شرکت از جنس ام دی اف و ام دی اف فوق برجسته بوده و در دو سایز ارتفاعی 60 سانت و 80 سانت و در دو مدل کشودار و بدون کشو تولید شده است. مدل بدون کشو، به جای کشو یک طبقه اضافه تر دارد، چون محل قرار گرفتن کشو به طبقه تبدیل شده. اگر تعداد دستگاه‌های پخش موسیقی شما زیاد است می‌توانید از میز ارتفاع 80 سانت بدون کشو استفاده کنید. چنانچه وسایل کمتری دارید، می‌توانید مدل ارتفاع 60 سانت کشودار را انتخاب نمایید.

میز راک کرال استند در چهار رنگ بندی قهوه ای فندقی طرح چوب، قهوه ای روشن، مشکی طرح دار و سفید تولید شده و امکان خرید هر یک از چهار رنگ مذکور بسته به سلیقه شما وجود دارد.

مدل: میز ROCK 80
میز ROCK با ارتفاع 80 سانتی‌متر یک میز دکوراتیو ویژه است که برای علاقه مندان حرفه ای موسیقی طراحی و تولید شده است. این کالا یک امکان مناسب برای قرار دادن دستگاه‌های پخش موسیقی فراهم می‌کند که توسط آن بتوانند به چیدمان وسایل خود نظم ببخشند و صدای موسیقی را با کیفیت بهتری بشنوند. اگر شما هم د..
10,100,000 تومان
مدل: میز راک (های فای)
میز راک (های فای) کرال استند یک پیشنهاد خوب برای علاقه‌مندان موسیقی است که به دنبال یک میز خوب و استاندارد برای بهترین کیفیت پخش صدا هستند.اگر بخواهیم معنی های‌فای را به صورت خلاصه برای شما بیان کنیم، باید بگوییم به سیستم‌ صوتی که صدا را با وضوح و دقت بالایی پخش می‌کند، HiFi می‌گویند. در وا..
10,500,000 تومان
مدل: مدل H-80
میز راک 3 طبقه مدل H-80 یکی از انواع مدل های میز راک تولیدی توسط صنایع چوبی اسکندری (کرال استند) است. درصورتی که در منزلتان سیستم های پخش موسیقی دارید، می توانید دستگاه هایتان را بر روی آن قرار دهید و چیدمان شیک و نظم مورد نظرتان را توسط آن ایجاد نمایید. بدون تردید شنیدن صدای موسیقی نیز پس از قرار د..
7,150,000 تومان
مدل: میز راک NEW-60
میز راک NEW ، با ارتفاع 60 سانتیمتر یک مدل دیگر از تولیدات میز راک صنایع چوبی اسکندری است که برای علاقه مندان موسیقی طراحی و تولید شده است. قبلا مدل های دیگری از این میز توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده بود که تولید این مدل در راستای تکمیل تنوع های این مدل بسته به سایز و شکل ظاهری آن صورت گرفت..
8,500,000 تومان
مدل: میز راک 60 (های فای 60)
میز راک ارتفاع 60 سانتیمتر ، یکی از مدلهای جدید میز راک است که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده است. اگر از طرفداران پروپاقرص موسیقی هستید و موسیقی را به شکل حرفه‌ای دنبال می‌کنید، احتمالاً در منزلتان دستگاه‌های مورد نیاز پخش موسیقی دارید که برای ساماندهی و نظم دهی به آنها و گرفتن بیشترین بهره..
8,500,000 تومان
مدل: میز راک مشکی پیانویی
برای اینکه بتوانید از دستگاه‌های پخش موسیقی بهترین بهره را ببرید، صرفا داشتن دستگاه‌های مرتبط با پخش موزیک کافی نیست و برای این موضوع ملزوماتی مورد نیاز است که یکی از آنها داشتن میزی استاندارد برای قرار دادن وسایل موسیقی بر روی آنها است. وقتی از میزی مناسب برای قرار دادن دستگاه پخش موسیقی استفاده کن..
13,500,000 تومان
مدل: میز راک(های فای) NEW-80
میز راک (های فای) NEW-80 یکی از انواع میز راک تولیدی صنایع چوبی اسکندری است که می توانید از آن برای قرار دادن دستگاه‌های پخش موسیقی بر روی آن استفاده کنید. قبلا مدل دیگری از این میز توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده بود که دارای یک کشو در پایین میز بود ولی مدل جدید کنونی فاقد کشو است و تفاوت آن با م..
10,100,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)