منو
سبد خرید

میز جلومبلی و میز عسلی

میز جلومبلی و میز عسلی از جمله تزئینات جانبی تلویزیون هستند که امکان به کار گیری آنها در کنار میز تلویزیون برای تزئین دکوراسیون منزل وجود دارد. امروزه بسیاری از افراد علاقه مند هستند که اجزای دکوراسیون منزلشان از قبیل میز تلویزیون، میز جلومبلی و میز عسلی، جاکفشی و آینه کنسول را با هم ست نمایند و از ست کردن این اجزا با هم ترکیب زیبایی را به وجود بیاورند. صنایع چوبی اسکندری در پاسخ به این نیاز مدلهای مختلفی از میز جلومبلی و میز عسلی را تولید نموده که امکان انتخاب آنها توسط شما خریدار گرامی وجود دارد. 

میز جلومبلی و میز عسلی از وسایل رایج مورد نیاز برای پذیرایی از مهمانان محسوب می‌شوند که ظروف پذیرایی از مهمانان بر روی آن قرار می‌گیرد. میز جلومبلی روبروی کاناپه اصلی سه نفره قرار می گیرد و مجموعه سه عددی میز عسلی هم شامل سه میز کوچک‌تر است که در کنار مبل های تک نفره قرار داده می شوند که وسایل پذیرایی از مهمانانی که بر روی مبل های تک نفره می نشینند، بر روی آنها قرار داده می شود.

انواع مختلفی از میز جلومبلی و میز عسلی امروزه در بازار وجود دارند که شامل مدل های طرح دار، ساده، فلزی و ...می شوند. مدل های طرح دار معمولا از جنس ام دی اف روکش شده ساخته می شوند و برای چیدمان کلاسیک به کار گرفته می شوند. این مدل ها دارای اجزای طرح دار از قبیل پایه های طرح دار منبت کاری شده، دستگیره های تزئینی و یا طرح های خاص بر روی بدنه هستند.  مدل های ساده و فلزی هم معمولا برای مبل های راحتی و مدرن استفاده می شوند و رنگ  آنها متناسب با رنگ مبلمان انتخاب می شود و چنانچه رنگ انتخابی شما موقع خرید آنها موجود نباشد، می توانید برای خرید آنها سفارشی سازی کنید و رنگ مورد نظرتان را سفارش دهید.

مدل های فلزی معمولا شامل مدل هایی می شود که اجزایی مانند پایه های آن از جنس فلزی آبکاری شده و به رنگ های طلایی، کروم و بژ است. دسته دیگری از مدل های میز جلومبلی هم با پایه ای از جنس پلیمر ساخته می شوند و جنس بدنه اغلب آنها ام دی اف است. با صرف نظر از جنس، عاملی که تعیین کننده انتخاب نوع مدل انتخابی شما است، سبک مبلمان منزل است که طیف های مختلفی را شامل می شود.

میزان فضای منزل شما هم برای خرید میز جلومبلی و عسلی نقش دارد. ممکن است فضای منزل آنقدر کوچک باشد که نتوانید از میز جلومبلی و عسلی با هم استفاده کنید. در این صورت ممکن است مجبور شوید قید میزهای عسلی را بزنید و فقط یک میز جلومبلی برای جلوی کاناپه انتخاب کنید و یا فقط سه عدد میز عسلی کوچک بخرید که بتوانید در مواقع لزوم آنها را به راحتی جابجا کنید.

در هنگام خرید وسایل چوبی منزل حتما باید به جنس و کیفیت آنها توجه داشته باشید. بعضی از این لوازم از جنس ام دی اف روکش شده(وکیوم) ساخته شده اند که جنس و کیفیت مطلوبی دارند، اما ممکن است بعضی از آنها که قیمت ارزانتری هم دارند، از جنس لترون(نئوپان) ساخته شده و رنگ  شده باشند و در موقع برخورد با اشیای سخت لب پر شوند یا بشکنند.

برای اینکه بهترین نتیجه را از چیدمان دکوراسیون بگیرید، بهترین کار این است که میز جلومبلی را به همراه محصولات ست آن شامل میز تلویزیون، جاکفشی و آینه کنسول بخرید و چیدمان منزلتان را با آنها تکمیل نمایید.

مدل: مدل لارن
جلو مبلی مدل لارن سایز  70*100 یک میز جلو مبلی سبک مدلهای کلاسیک است که در ابعاد طولی 100 سانتیمتر در 70 سانتیمتر تولید شده است. این محصول دارای دو کشو است و با پایه‌های سم آهویی و دستگیره های زیبایش یک مدل شیک و زیبا محسوب می‌شود که میتوان از آن برای تزئین مبلمان و دکوراسیون منازل استفاده نمود..
7,000,000 تومان
مدل: میز جلو مبلی مدل v سایز 100*100
جلو مبلی کلاسیک مدل V سایز 100*100 سانتیمتر یک میز جلو مبلی سبک کلاسیک است که در ابعاد 100*100 سانتیمتر تولید شده است. این محصول دارای دو کشو بوده و با پایه‌های سم آهویی و دستگیره‌های کلاسیکش یک مدل خاص محسوب می‌شود که می توان از آن برای تزئین دکوراسیون مبلمان سبک کلاسیک استفاده کرد، مخصوصا اگر..
8,280,000 تومان
مدل: جلومبلی مدل 90120
جلومبلی ام دی اف مدل 90120 یکی از مدل های شیک و سبک مدرن کرال استند است که می تواند بعنوان جلومبلی ست میز تلویزیون لبه گرد مدل 9060 تکمیل کننده زیبایی دکوراسیون منزل شما باشد. بنابراین در صورت خرید این میز تلویزیون از همین سایت می توانید این جلومبلی ام دی اف را هم برای ست کردن آن خریداری و دکوراسیون..
8,280,000 تومان
مدل: جلو مبلی استیل
میز جلو مبلی استیل یکی از مدل هایی است که پایه‌های آن از جنس استیل ساخته شده و می‌تواند برای دکوراسیون مدرنی که با مبلمان استیل طراحی شده‌اند، مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین اگر دکوراسیون مبلمان منزلتان با وسایل فلزی تزئین شده است، می توانید با خرید این میز جلو مبلی استیل نسبت به تکمیل د..
8,600,000 تومان
مدل: میز جلو مبلی روکش چوب بلوط مدل پازلی
میز جلو مبلی روکش چوب بلوط مدل پازلی یکی از مدل های شیک تولیدی کرال استند است که می تواند مورد توجه علاقه مندان میز تلویزیون های زیبای چوبی قرار گیرد. این مدل می تواند مورد توجه علاقه مندانی قرار گیرد که در دکوراسیون منزلشان مبلمان و یا سایر وسایل از جنس چوب دارند و می خواهند آنها را در تر..
12,500,000 تومان
مدل: میز جلومبلی Marble Black
میز جلو مبلی طرح سنگ Marble Black یکی از مدل های سبک مدرن کرال استند است که بعنوان ست میز تلویزیون مدل MT-200 Marble Black توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده. بنابراین اگر نسبت به خرید میز تلویزیون مدل MT-200 Marble Black اقدام نمودید، می توانید با خرید میز جلومبلی ست این مدل، نسبت به ست کر..
6,600,000 تومان
مدل: مدل MD
میز جلو مبلی مدرن مدل MD یکی از مدل های میز جلومبلی کرال استند است که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده است.با توجه به اینکه میز جلومبلی یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای پذیرایی از مهمانان است، داشتن یک میز پذیرایی شیک و کاربردی که بتواند در پذیرایی از مهمانان به خوبی مورد استفاده قرار گیرد،..
6,600,000 تومان
مدل: مدل 90100
میز جلو مبلی کشودار مدل 90100 یکی از انواع میز پذیرایی مدرن کرال استند است که می تواند برای منازلی که با مبلمان مدرن تزئین شده اند، گزینه انتخابی مناسبی باشد.حتما شما خریدار عزیز به اهمیت بالای میز جلو مبلی در طراحی داخلی منزل واقف هستید و  به همین جهت ما به شما توصیه می کنیم از میز جلو مبل..
7,500,000 تومان
مدل: میز جلومبلی CLASSIC
میز جلومبلی مدل CLASSIC یک میز جلومبلی کلاسیک است که با فضاهای کلاسیک بسیار همخوانی دارد. این مدل با توجه به رنگ، شکل و فرم مناسبی که دارد می‌تواند با انواع فضاهای کلاسیک ست شود. مخصوصا اگر با میز تلویزیون و عسلی های ست آن که در فروشگاه کرال استند موجود است خریداری و ست شود، می‌تواند زیبای..
6,900,000 تومان
مدل: مدل 10060
میز جلومبلی کشودار مدل 10060 یکی از مدل های میز تلویزیون مدرن صنایع چوبی اسکندری است که بعنوان ست میز تلویزیون مدل 9060 تولید شده. بنابراین اگر نسبت به خرید میز تلویزیون مدل 9060 از این سایت اقدام نمودید، می توانید نسبت به خرید این میز جلومبلی بعنوان ست این میز تلویزیون اقدام نمایید و..
7,150,000 تومان
مدل: مدل V
میز جلومبلی کشودار مدل V یک مدل کلاسیک محسوب می شود که قبلا میز تلویزیون ست آن توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده است. این محصول با پایه‌های سم آهویی و دستگیره‌های سبک کلاسیکش یک مدل خاص محسوب می شود که می‌توان از آن برای چیدمان مبلمان منازل سبک کلاسیک استفاده کرد. مخصوصا اگر این میز به همراه میز تلو..
6,550,000 تومان
مدل: میز عسلی مدل CLASSIC
میز عسلی مدل CLASSIC شامل سه عدد میز کوچک کلاسیک در سه اندازه است که میز تلویزیون و میز جلومبلی ست آن قبلا توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده است.میز عسلی بعنوان میزی که برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می‌گیرد، نقش مهمی در تکمیل زیبایی دکوراسیون و ایجاد تعادل در فضای دکوراسیون ایفا می‌ک..
2,500,000 تومان
مدل: میز عسلی مدل V
میز عسلی کشو دار مدل V یک میز عسلی سبک کلاسیک 55*55 سانتیمتری است که ست میز تلویزیون و میز جلو مبلی مدل V است و در صورتی که آن را به همراه میز تلویزیون و میز جلو مبلی ست آن خریداری نمایید، می توانید آن را با دکوراسیون کلاسیک منزلتان ست نمایید.میز عسلی بعنوان یکی از اجزای دکوراسیون منزل که در کنا..
3,900,000 تومان
مدل: ست دو عددی میز عسلی مدل V بدون کشو
ست دو عددی میز عسلی مدل V بدون کشو یکی از انواع میزهای عسلی کرال استند است که ست میز جلو مبلی و میز تلویزیون مدل V است. بنابراین در صورت خرید میز تلویزیون و میز جلومبلی مدل V می توانید با خرید این میز عسلی دکوراسیون منزلتان را تکمیل نمایید.ویژگی‌ها و مشخصات فنی میز عسلی مدل Vطول این میز 45 س..
3,900,000 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)