بلاگ

میز تلویزیون طرح چوب کرال استند

J-210 قهوه ای

میز تلویزیون طرح چوب علاوه بر زیبایی فوق العاده و دلنشینی که دارد، می‌تواند حس پیوند با طبیعت را در منزلتان به شما القا نماید.

رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل، رنگ واقعی چوب و درختان و خاک است و به همین دلیل می تواند حس تازگی و سرزندگی طبیعت را با خود همراه داشته باشد. در عین حال رنگی گرم با احساس راحتی و آسایش و امنیت است که خسته کننده نیست و می تواند حس همدلی را نیز ایجاد نماید.

این رنگ در دکوراسیون منزل زیاد استفاده می شود زیرا همیشه مد است و به دلیل تعاملی که با سایر رنگ ها دارد، به راحتی می توان از آن استفاده کرد. به همین دلیل انتخاب آن ریسک نیست و این رنگ با اکثر رنگ ها می تواند ترکیب مناسبی را ایجاد نماید.

دسته ای از میز تلویزیون های ام دی اف کرال استند دارای روکش هایی با زمینه طرح چوب هستند و رگه های چوبی بر روی بدنه این میز تلویزیون ها دیده می شود. این مدل میز تلویزیون ها مورد پسند دسته دیگری از مشتریان خوش سلیقه است که به طبیعت علاقه مند هستند و و انتظار آنها از یک میز تلویزیون این است که حتما حس چوبی بودن را از طریق بدنه طرح چوب القا نماید و به همین دلیل این رنگ را بر سایر رنگ ها ترجیح می دهند.

به طور کلی لوازم دکوراسیون قهوه ای طرح چوب رنگ های دنج و راحتی هستند که از همه نظر انتخاب مناسبی هستند.

چگونه انتخاب کنیم؟

میز تلویزیون قهوه ای طرح چوب در کنار سایر اجزای دکوراسیون قهوه ای یکدست ممکن است باعث ایجاد یکنواختی شود، بنابراین بهتر است آن را در ترکیب با سایر رنگ ها استفاده نمایید. ترکیب رنگی کرم-قهوه ای از پرکاربردترین ترکیب های رنگی دکوراسیون است. ترکیب سفید-قهوه ای هم ترکیب دراماتیکی است که کنتراست دوست داشتنی را ایجاد می نماید. با این حال رگه های طرح چوب این میز تلویزیون می تواند با یکنواختی مقابله کند و حتی در دکوراسیون قهوه ای یکدست هم تمایز ایجاد نماید.

با در نظر گرفتن همین مسائل انواع میز تلویزیون طرح چوب کرال استند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که رگه های چوبی روی بدنه آنها بسیار زیبا و متمایز باشد و منظره دلنشینی را فراهم کند و شما می توانید با دیدن این میز تلویزیون ها به این نکته اذعان داشته باشید.

معرفی چند مدل میز تلویزیون طرح چوب کرال استند

در ادامه مطلب به معرفی چند نمونه از میز تلویزیون‌های سفید کرال استند می‌پردازیم. برای مشاهده همه مدل‌های طرح چوب می‌توانید به صفحه اصلی سایت و منو میز تلویزیون مراجعه بفرمایید.

مدل J

 این مدل در سایزهای طولی ۱۲۰، ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰ و ۲۱۰ سانتیمتر توسط شرکت کرال استند تولید شده است و دارای رنگ‌بندی های قهوه ای روشن و قهوه ای تیره طرح چوب است. پایه‌های زیبای باریک و کشیده از جنس چوب باعث زیباتر شدن و مقاومت بیشتر این میز تلویزیون برای تحمل فشار شده است. کشوهای مگنت دار این مدل ها باعث شده است که این مدل ها میز تلویزیون های مدرنی هم محسوب شوند.

J-210 BROWN

مدل A

این مدل که در دسته میز تلویزیون‌های کلاسیک کرال استند قرار می‌گیرد، دارای سایزهای طولی ۱۲۰ و ۱۴۰ سانتیمتر است که شامل میز تلویزیون‌های کوچک و متوسط می‌شود. جنس این مدل ام دی اف فوق وکیوم است و دارای خاصیت ضد خش و ضد آب است. این مدل یک میز دو تکه است که دارای یک کشوی دستگیره دار است و فاقد پایه است.

میز تلویزیون مدل A-140

مدل NC

این مدل هم در دو سایز طولی ۱۴۰ و ۱۶۰ سانتیمتر تولید شده است و دارای دو رنگ‌بندی سفید و قهوه‌ای است. این مدل  از پایه‌های چوبی سم‌آهویی زیبا برخوردار است و دارای یک کشو و دو جایگاه لوازم سرگرمی است و از این لحاظ یک میز تلویزیون جادار محسوب می‌شود.

میز تلویزیون NC

مدل MW

این مدل‌ هم دارای دو سایز طولی ۱۴۰ و ۱۶۰ سانتیمتر است و جنس آن ام دی اف وکیوم است. پایه های کوتاه این میز تلویزیون شکل و فرم خاصی به آن داده است. این مدل‌ها هم از حیث برخورداری از سه کشوی مگنت‌دار و سه جایگاه لوازم سرگرمی مدل‌ جاداری محسوب می‌شود.

میزتلویزیون MW-140

برای خرید میز تلویزیون کرال استند، می‌توانید از طریق همین سایت اقدام نمایید یا با شماره تلفن ۶۶۹۳۳۳۴۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *