منو
سبد خرید

تزئینات جانبی

مدل: شلف دیواری کرال استند
شلف دیواری ام دی اف کرال استند یکی از تزئینات جانبی تلویزیون است که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده. شلف دیواری ام دی اف نقشی مانند طاقچه‌های قدیمی دارند و شما می توانید وسایل تزئینی و گلدان و کتاب و چیزهای دیگری از این دست را با ملاحظات وزنی بر روی آنها قرار دهید. بی شک منظره دکوراسیون منزل شما ب..
850,000 تومان
مدل: مدل M.S 125
میز آرایش دو تکه مدل M.S 125 یک مدل میز آرایش دو تکه است که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده است. امروزه وجود یک میز آرایش در اتاق خواب منزل یکی از ضروریات زندگی محسوب می شود و داشتن یک میز آرایش مناسب می تواند خیال شما را بابت رسیدگی به وضعیت ظاهری تان پیش از خروج از منزل راحت کند. ..
9,100,000 تومان
میز اسپیکردار بلوتوثی دکوراتیو مدل TS 321 میز اسپیکردار بلوتوثی دکوراتیو مدل TS 321
ناموجود
مدل: میز اسپیکردار بلوتوثی دکوراتیو مدل TS 321
میز اسپیکردار بلوتوثی دکوراتیو مدل TS 321 یکی از محصولاتی است که هم‌زمان با رشد و توسعه فناوری و نفوذ آن به عرصه صنایع دکوراسیون چوبی و مبلمان ساخته شده است و در واقع تلفیقی از فناوری و دکوراسیون برای تولید محصولی مشترک است.حتی اگر از کنار طراحی مدرن و زیبای میز مدل TS 321 هم عبور کنیم، از کنار ..
5,200,000 تومان
مدل: میز بلوتوثی مدل پایه ایفلی
میز بلوتوثی مدل پایه ایفلی یکی از انواع میزهای بلوتوثی تولیدی صنایع چوبی اسکندری است که تقدیم علاقه مندان لوازم صوتی دکوری می گردد. این محصول در واقع ترکیب وسایل دکوری و فناوری صوتی است و شما به طور همزمان می توانید هم از زیبایی این محصول در ترکیب با دکوراسیون منزلتان سود ببرید و هم از شنیدن صوت پخش..
7,000,000 تومان
مدل: میز تحریر مدل H
میز تحریر روکش چوب مدل H یکی از انواع مدل های میز تحریر شیک تولیدی صنایع چوبی اسکندری است. با توجه به اینکه امروزه نحوه کار بسیاری از افراد به صورت دورکاری است و یا بسیاری از خانواده ها در منازلشان فرزندان دانش آموز دارند، میز تحریر یکی از وسایل کاربردی و مورد نیاز در منازل محسوب می شود که ..
12,850,000 تومان
مدل: میز گرامافون
میز گرامافون کرال استند که در دسته تزئینات جانبی میز تلویزیون دسته بندی می شود، می تواند در کنار میز تلویزیون، زیبایی منزل شما را دو چندان کند. معمولا در صنعت دکوراسیون علاوه بر محصولات اصلی، محصولات دیگری هم به عنوان محصولات جانبی برای تزئین منزل تولید می شود که در کنار لوازم اصلی دکو..
3,250,000 تومان
مدل: پایه بلندگو مدل p63
پایه بلندگو مدل p63 یکی از انواع پایه بلندگو است که می‌توان از آن برای نگه داشتن انواع باند استفاده نمود. برای پخش موسیقی در خانه و یا اجرای برنامه های دور همی و همچنین اجرای مراسم در سالن ها و اجتماعات از اسپیکرهای مختلف استفاده می شود و برای قرار دادن و نگه داشتن اسپیکرها نیاز به پایه بلن..
5,700,000 تومان
مدل: مدل SRH-10
نگهدارنده ریموت کنترل سومو مدل SRH-10 می‌تواند دردسر پیدا کردن ریموت کنترل‌هایی که در اثر بی نظمی گم شده‌اند را حل نماید و کمک بزرگی برای شما محسوب شود.برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که در اثر بی نظمی ریموت کنترل تلویزیون را گم کرده باشیم و زمان زیادی از وقت گران بهایمان را برای پیدا کردن آن..
160,000 تومان
مدل: آینه قدی مدل V
آینه قدی مدل V مدلی از آینه قدی است که به همراه میز تلویزیون، میز جلو مبلی، عسلی، جا کفشی و آینه کنسول اجزای ست مدل V را تشکیل می دهند که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده اند. آینه قدی به دلیل اینکه تصویر کاملی از افراد نشان می‌دهند، برای ارزیابی تصویر افراد قبل از خروج از منزل مناسب هستند..
3,250,000 تومان
مدل: آینه قدی ام دی اف مدل کمانی
آینه قدی ام دی اف مدل کمانی یکی از انواع مدل های شیک و بسیار زیبای آینه قدی تولیدی صنایع چوبی اسکندری است که با فرم ظاهری بسیار زیبایی طراحی شده است و با نگاه کردن در آن حتما می توانید زیبایی را با تمام وجود لمس نمایید و قبل از بیرون رفتن از خانه، بهترین تیپ ظاهری را برای خود انتخاب نمایید.مشخصا..
7,230,000 تومان
مدل: آینه قدی چوبی مدل کمانی
آینه قدی چوبی مدل کمانی یکی از مدل های آینه قدی است که از جنس چوب راش ساخته شده است. اگر در ترکیب چیدمان منزلتان جای خالی یک آینه قدی که بتوانید خودتان را به صورت کامل در آن تماشا کنید، احساس می کنید، می توانید با خرید این آینه قدی بسیار شیک دکوراسیون منزلتان را تکمیل نمایید. بدون تردید داشتن یک آین..
10,150,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)