منو
سبد خرید

آینه و کنسول

آینه و کنسول امروزه یکی از اجزای مهم دکوراسیون منازل محسوب می‌شود که زیبایی و کارآمدی آن می تواند نقش تعیین کننده‌ای در چیدمان منازل ایفا نماید. اما با توجه به کم بودن فضای آپارتمان‌های امروزی، باید علاوه بر زیبایی به همخوانی آینه و کنسول با سایر اجزای دکوراسیون، به کاربردی بودن آن هم توجه کافی داشته باشید. این موضوع به این معنی است که مدل و اندازه آن باید متناسب با سایر اجزای دکوراسیون منزل باشد. جنبه کاربردی بودن به این معنی است که بهتر است مدلی انتخاب کنید که جادار باشد و دارای کمد و کشوهای زیادی باشد که بتوانید وسایل زیادی را داخل آن قرار دهید.

میز کنسول چیست؟

میز کنسول میز ثابتی است که در کنار دیوار قرار می‌گیرد و معمولا آینه‌ای هم بر روی آن قرار داده می‌شود. در صورتی که از میز بدون آینه استفاده شود، می‌تواند به عنوان محلی برای نمایش وسایل تزئینی و آثار هنری یا چراغ‌های رومیزی مورد استفاده قرار گیرد.

محل مناسب قرار دادن آینه و کنسول

بعضی از افراد از میز کنسول برای نگهداری ظروف در سالن پذیرایی استفاده می نمایند ولی عمده‌ترین دلیل استفاده از آن، برای ایجاد تغییر مثبت در طراحی داخلی منزل است. بهترین مکان قرار دادن آینه کنسول در راهروی ورودی یا ابتدای ورودی خانه است تا بتواند توجه مهمانان را در بدو ورود به خانه به خود جلب نماید. قرار دادن قالیچه‌ای هم رنگ کنسول در راهرو ورودی می‌تواند زیبایی این فضا را تکمیل نماید. چیدن آینه و شمعدان در کنار میز کنسول نیز می تواند ترکیب دکوراسیون زیبایی را ایجاد نماید.

انتخاب جنس و رنگ آینه و کنسول

میز کنسول می تواند از جنس چوبی یا ام دی اف یا فلزی و یا جنس‌های دیگر ساخته شود. بهترین جنس کنسول از چوب هایی مانند چوب راش است که بالطبع هزینه خرید آن گران است و برای همه مقدور نیست. بنابراین می توانید از کنسول های جنس ام دی اف که جنس و کیفیت خوبی دارند، استفاده کنید. اگر می خواهید حس نزدیکی به طبیعت و محیطی گرم در خانه را تجربه کنید، بهتر است رنگ قهوه ای را انتخاب کنید و در صورتی که می خواهید فضای منزلتان بزرگ تر به چشم بیاید یا سایر اجزای دکوراسیون شما سفید رنگ است، می توانید رنگ سفید را انتخاب نمایید.

کلاسیک یا مدرن؟

نوع میز کنسولی که می توانید بخرید، ممکن است کلاسیک یا مدرن باشد. اگر دکور شما شامل مبلمان کلاسیک می شود، می توانید برای خرید مدل های کلاسیک اقدام کنید و اگر دکوراسیون ساده یا مدرن دارید، می توانید برای خرید مدل های مدرن اقدام کنید. از مدل های سلطنتی و منبت کاری شده هم می توانید برای دکوراسیون سلطنتی استفاده نمایید.

میز کنسول ممکن است به تنهایی و یا همراه با آینه مورد استفاده قرار گیرد. آینه کنسول می تواند بر روی میز کنسول قرار گیرد و انعکاس آن فضا را بزرگ تر نماید. اما در صورتی که از میز کنسول بدون آینه استفاده می کنید، می توانید به جای آینه تابلو یا چند قاب را در بالای میز نصب نمایید.

طول مناسب آینه

طول آینه‌ای که روی میز قرار می گیرد باید نصف یا سه چهارم طول میز و ارتفاع آن 70 تا 110 سانتیمتر باشد. آینه پهن تر طول میز را کوچک‌تر نشان می دهد و آینه بلندتر هم به سقف نزدیک می شود و تعادل میز و آینه را به  هم می زند.

قیمت آینه و کنسول

آینه و کنسول ها در بازار به قیمت های مختلفی به فروش می رسند. قیمت میز و آینه آن عمدتا با توجه به جنس آنها و اندازه آنها و در مواردی سبک طراحی آنها تعیین می شود و شما می توانید بر جسب بودجه تان برای خرید هر کدام از مدل ها اقدام نمایید. بنابراین بهتر است ابتدا بودجه تان را در نظر بگیرید و سپس بر حسب آن برای خرید اقدام نمایید.

مدل: مدل V-120
آینه کنسول دو درب مدل V-120 یک آینه کنسول سبک کلاسیک است که بعنوان آینه کنسول ست میز تلویزیون مدل V محسوب می شود. با توجه به اینکه این آینه و کنسول فضای زیادی اشغال نمی کند و جمع و جور است، حتی در صورت کمبود فضای کافی در منزلتان، می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید. ویژگی های آینه کنسول..
7,150,000 تومان
مدل: آینه کنسول مدل 90140
آینه کنسول سفید مدل 90140 به عنوان یکی از آینه کنسول های ست میز تلویزیون مدل 9060 محسوب می شود که پیشتر توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده و اکنون در همین سایت موجود است. لذا در صورتی که برای خرید میز تلویزیون مدل 9060 از همین سایت اقدام نمودید، می توانید با خرید این آینه کنسول سفید نسبت به ست کردن آ..
9,000,000 تومان
مدل: آینه کنسول سه درب مدل V
آینه کنسول سه درب مدل V به عنوان کنسول ست میز تلویزیون مدل V توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده است و در صورتی که نسبت به خرید میز تلویزیون مدل V یا V-200 اقدام نمودید، می توانید با خرید این آینه کنسول، نسبت به ست کردن آن با میز تلویزیون اقدام نمایید.امروزه نقش آینه کنسول با توجه به استفاده ..
8,000,000 تومان
مدل: آینه کنسول مدل Classic
آینه کنسول مدل Classic بعنوان کنسول ست میز تلویزیون مدل Classic توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده و شما خریدار گرامی در صورت خرید میز تلویزیون مدل Classic می‌توانید با خرید این آینه کنسول آن را با میز تلویزیونتان ست نمایید. آینه کنسول یکی از اجزا و لوازم مهم دکوراسیون شیک منزل محسوب می‌شود ..
8,000,000 تومان
مدل: آینه کنسول چهار درب مدل V
آینه کنسول چهار درب مدل V به عنوان کنسول ست میز تلویزیون مدل V توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده و در صورتی که نسبت به خرید میز تلویزیون مدل V اقدام نمودید، می توانید جهت خرید این آینه کنسول اقدام نمایید و آنها را با هم ست نمایید.آینه کنسول یکی از اجزای خاص اکسسوری دکوراسیون منزل است که نقش آن د..
11,050,000 تومان
مدل: آینه کنسول کشودار مدل Classic K
آینه کنسول کشودار مدل Classic K یک کنسول کشودار شیک سبک کلاسیک است که بعنوان کنسول ست میز تلویزیون، میز جلو مبلی، عسلی و جا کفشی مدل Classic که قبلا توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده اند، محسوب می شود. بنابراین در صورتی که جهت خرید این محصولات از همین سایت اقدام نمودید، می توانید..
7,150,000 تومان
مدل: مدل 90120
آینه کنسول ام دی اف مدل 90120 یکی از انواع آینه کنسول مدرن کرال استند است که می تواند انتخاب خوبی برای تکمیل دکوراسیون سبک مدرن باشد.در گذشته تصور می شد آینه کنسول وسیله ای لاکچری برای جهیزیه عروس است ولی امروزه در بسیاری از منازل آینه کنسول در کنار مبلمان به چشم می خورد و تک..
7,500,000 تومان
مدل: میز کنسول مدل 90120
میز کنسول طرح سنگ کد 90120 یک میز کنسول مدرن است که به عنوان کنسول ست میز تلویزیون، میز جلو مبلی ، عسلی و جا کفشی مدل 9060 که توسط صنایع چوبی اسکندری تولید شده اند، محسوب می شود. لذا در صورت خرید سایر محصولات مدل 9060 از همین سایت می توانید با خرید این میز کنسول طرح سنگ ، نسبت به ست کردن آنها ب..
5,900,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)