بلاگ

شلف دیواری تلویزیون ، راهکاری برای چیدمان فضاهای کوچک

شلف دیواری

در دکوراسیون مدرن و امروزی، چیدمان اتاق نشیمن باید به گونه ای چیده شود که بزرگ و دلباز به نظر برسد. در چنین شرایطی حذف لوازم غیر ضروری یک اقدام حیاتی است و یکی از ابزارهای مهم آن استفاده از شلف دیواری تلویزیون است.

این شلف ها شامل قفسه ها و قسمت های دیگری می شوند که بر روی دیوار نصب می شوند و وسایل مختلفی از قبیل دستگاه های سرگرمی یا تزئینی را هم می توان در آنها قرار داد. با توجه به اینکه این شلف ها بر روی زمین قرار نمی گیرند، نقش محل قرار دادن بخشی از وسایل به فضا منتقل می شود و از شلوغی چیدمان و مشکل کمی جا روی زمین کاسته می شود.

با توجه به اینکه تلویزیون در میان وسایل خانه بیشتر به چشم می آید، باید برای قرار دادن آن یک محل مناسب در نظر گرفت. این محل می تواند در یک جا تلویزیون دیواری بر روی یکی از دیوارهایی که بیشترین دید را دارد، انتخاب شود. امروزه میز تلویزیون های دیواری متنوعی برای جلب نظر علاقه مندان این سبک دکوراسیون ساخته شده است، اما شما سعی کنید بهترین میزی که بتواند مشکلات شما را حل کند و پاسخگوی نیازهایتان باشد را خریداری کنید.

شلف دیواری

انتخاب شلف دیواری تلویزیون مناسب

برای اینکه در این زمینه موفق تر عمل کنید، معایب میز تلویزیون قبلی تان را در نظر بگیرید و آنها را روی یک برگه کاغذ بنویسید. سپس سعی کنید خلاف این شرایط را برای میز تلویزیون جدیدی که می خواهید انتخاب کنید، در نظر بگیرید و انتخابتان را بر مبنای این شرایط انجام دهید.

انواع شلف دیواری

می توانید شلف های تلویزیون دیواری قفسه ای را انتخاب کنید که تعدادی از شلف ها در بالا و کنار میز تلویزیون قرار می گیرند. یا می توانید شلف هایی که در ردیف های عمودی کنار تلویزیون قرار می گیرند را انتخاب کنید. اشکال عجیب و غریب یا منحنی دسته دیگری از این شلف های دیواری هستند.

شلف دیواری

 برخی از مدل ها قطعه ای دارند که تلویزیون را روی خود نگه می دارد. برخی نیز پنلی دارند که تلویزیون به جای دیوار روی آنها نصب می شود و ظاهری یکدست و شیک به آنها می دهد. ترکیب شلف دیواری با میز کنسول تلویزیون نیز یک مدل پر طرفدار است که در عین زیبایی کارآمد و مفید است. همانطور که ملاحظه می کنید، شلف ها مدل های متنوعی دارند!

برای اینکه شلف دیواری تلویزیون خیلی خوب با رنگ اتاق نشیمن ست شود، حتما شلف ها را از جنس چوب یا ام دی اف و به رنگ چوب خریداری کنید، چون رنگ چوب خیلی خوب با سایر لوازم و رنگ ها ترکیب می شود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *